מטיילים ברכב השיתופי ונהנים מחוויה חדשנית וחסכונית

הקיץ כאן ומזג האוויר השמשי עושה חשק לצאת לטיול. אם עד לא מזמן הייתם צריכים להעלות את המשפחה ושלל חפצים על המכונית המשפחתית, לנסוע למחוז חפצכם ולספוג את הוצאות הדלק הרבות, גם ובמיוחד, שהמכונית מחכה לכם בחניון סמוך ליער או חוף הים - כיום אפשר לטייל בראש שקט באמצעות שירות הרכבים השיתופיים של GoTo וליהנות משלל היתרונות של הרכב הפרטי, רק במודל חסכוני וחדשני. כך שאם אתם נמצאים בטווח אזורי הפעילות שלנו, או ברצונכם לטייל בסמוך לאחד מהמוקדים הללו, אתם יכולים - בקלות.


נוהגים ברכב רק כשצריכים

הליך ההרשמה לשירות שלנו הוא פשוט וידידותי במיוחד, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר GoTo ישראל, לבחור את המסלול המועדף והנכון ביותר לכם ולצרכים שלכם, ולהתחיל ליהנות מאיכות חיים שלא הכרתם. הרכב השיתופי מקל משמעותית על מגוון תחומי החיים בכל הקשור לניידות, נהיגה בחיי היום-יום: בין אם זה לסופר השכונתי, מקום העבודה, סידורים בבנק - כך שעל אחת כמה וכמה שהוא ישרת אתכם נאמנה בשעות הפנאי, כשתרצו לטייל.


יתרונות יציאה לטיול ברכב שיתופי:

1) אתם רשאים לשכור רכב בכל אחד מאזורי הפעילות שלנו, ולנסוע לאן שמתחשק במסגרת גבולות הגזרה הללו, ללא הגבלת זמן או קילומטרים (בתנאי שתשכרו את הרכב למינימום שעה כמובן). ההגה בידיים שלכם, אתם מחליטים לאן לנסוע, מתי וכמה. רק אל תשכחו להחזיר את הרכב לחנייה הייעודית שלו בתום השימוש.


2) את מכלול הרכבים שלנו ניתן להפעיל באמצעות האפליקציה או כרטיס חכם אותו מצמידים לשמשה, והוא פועל כמפתח רזרבי באחת מ-3 תרחישים אפשריים:

א. כאשר הסוללה בסמארטפון ריקה.

ב. כשיש תקלה באפליקציה - כשהיא לא מגיבה, לא נפתחת או מנתקת את הרכב מהמערכת ואינכם מצליחים להתחבר מחדש.

ג. כשנמצאים בחניון תת קרקעי בו אין קליטה ולכן אין אפשרות להפעיל את הרכב באמצעות האפליקציה.


3) הרכבים של GoTo מנויים לכל שירותי כבישי האגרה, בין אם זה כביש 6, או מנהרות הכרמל. וכן לשירותי הפנגו, הם בכל המאגרים, כך שתוכלו לנסוע בדיוק במסלול שתכננתם כדי להבטיח שתגיעו לשמורת הטבע או המוזיאון במהירות ויעילות, ללא דאגות.

את החשבונית עבור הנסיעה, תקבלו ישירות למשתמש שלכם כעבור כחודש וחצי.


4) במידה וברצונכם לטייל בעיר מסוימת, כמו רמת גן או חיפה - תחסכו את הזמן, הפקקים והעלויות הנלוות להגעה עם הרכב לעיר או לאזור בקרבתה, בכך שתיקחו רכב בתוך העיר ופשוט תתרכזו בלסייר בה ובסביבתה להנאתכם. בתום הבילוי תשלמו על השירות והדלק בהתאם לתעריפי המנוי שלכם, גם במקרה של תקלה.

שירותי הרכבים השיתופיים של GoTo הם הפתרון הפשוט לכל מי שרוצה ליהנות מגמישות וחופש

דרך חדשה לטייל ולהנות

שירותי הרכבים השיתופיים של GoTo הם הפתרון הפשוט לכל מי שרוצה ליהנות מגמישות וחופש שאין להן אח ורע. כך שגם אם אין לכם רכב משלכם, אך אתם מחזיקים ברישיון נהיגה בתוקף והייתם רוצים להפסיק להיות נטועים למקום מגוריכם ולסביבה הקרובה כשזה מגיע לבילויים ופינוקים - אתם רשאים להזמין רכב באפליקציה, לבוא לאסוף אותו מהחניה הייעודית, ולנסוע לים, לבריכה, לפיקניק בחורשה נחמדה, או אפילו למסלול רגלי בהרי ירושלים.


וגם אם אתם הבעלים הגאים של מכונית פרטית, תוכלו להיעזר ברכב השיתופי כאשר אתם צריכים לשנע יותר מרכב אחד לטיול מרובה משתתפים כמו קמפינג או פיקניק. כדי שיהיה מספיק מקום לכולם, ולכל החפצים והאביזרים הנחוצים לטיול כמו: שקי שינה, חכות, גזייה, אוכל. מנגד, אתם יכולים ליהנות מהרכב השיתופי כאלטרנטיבה לרכב הפרטי כשתצאו לטיול, ספונטני או מתוכנן ומחושב היטב, כמו למשל: ביקור בגן החיות, אחר צהריים בחוף הים או נסיעה למסעדה מפנקת.


שירות השכרת הרכבים של GoTo מגדיר מחדש את עולם התחבורה, משנה את התפיסה בנוגע להחזקה ושימוש ברכב, וסולל את הדרך לחיים פשוטים, נוחים ויעילים יותר.